Header

Regent stelt nieuwe aanbod reizen 2028-2029 voor

03/06/2026

Regent Seven Seas Cruises onthult haar voyage collection voor 2028-2029

Regent Seven Seas Cruises heeft haar nieuwe Voyage Collection voor 2028-2029 voorgesteld. De collectie omvat 238 nieuwe afvaarten wereldwijd, van kortere cruisevakanties tot indrukwekkende Grand Voyages en een wereldcruise van 150 nachten.


De nieuwe programmatie is bijzonder uitgebreid en brengt reizigers naar bestemmingen in vrijwel elk vaargebied ter wereld, van Alaska en Zuid-Amerika tot Europa, Azië, Australië en nog veel meer. Zoals steeds bij Regent ligt de nadruk op ruimte, service, comfort en een reisconcept waarbij veel inbegrepen is, zéér veel (zelfs de excursies!).


Nieuwe routes, nieuwe havens en meer tijd aan wal

Een van de grote troeven van de nieuwe reizen is het bestemmingsgerichte karakter. Over alle reizen heen zijn er 80 overnachtingen in de havens voorzien. Het schip blijft hierbij dan 's nachts liggen waardoor reizigers meer tijd krijgen om een stad of regio ook ’s avonds te ervaren. Denk bijvoorbeeld aan bestemmingen als Bordeaux, Kopenhagen of Tokio. Daarnaast voegt Regent drie nieuwe havens toe aan haar aanbod: Dundee in Schotland, Oulu in Finland en Šibenik in Kroatië.


Seven Seas Prestige vaart voor het eerst naar Canada en New England

Een opvallende primeur is weggelegd voor Seven Seas Prestige, het nieuwste schip van Regent Seven Seas Cruises. In het najaar van 2028 zal het schip voor het eerst naar Canada en New England varen, met vijf routes van elf nachten.


Deze afvaarten vallen samen met de periode van de kleurrijke herfstlandschappen in de regio, de zogenaamde Indian Summer. Het belooft dus een mooie combinatie te worden van natuur, gastronomie, pittoreske kustplaatsen en het comfort van een gloednieuw vijfsterrenschip.


Alaska, Afrika en de Middellandse Zee in de kijker

Ook andere schepen krijgen nieuwe accenten binnen het programma. Seven Seas Splendor zal voor het eerst in Alaska varen, met zestien nieuwe afvaarten langs iconische bestemmingen zoals Icy Strait Point, Skagway en Juneau.


Seven Seas Explorer trekt dan weer voor het eerst naar Afrika en Arabië. Deze reizen, gepland in het voorjaar van 2029, combineren langere routes met havens zoals Walvisbaai in Namibië, Luanda in Angola en Abidjan in Ivoorkust.


In de Middellandse Zee zullen vier Regent-schepen cruises aanbieden, goed voor een totaal van 63 afvaarten met een reisduur tussen de 7 en 21 nachten. Nieuw is dat de Seven Seas Voyager zal overwinteren in Zuid-Europa. Gedurende het volledige winterseizoen 2028/2029 blijft het schip in de Middellandse Zee. Dat biedt reizigers de kans om bekende mediterrane bestemmingen op een rustiger moment van het jaar te ontdekken.


Grand Voyages en wereldcruise

Voor wie droomt van een langere reis, bevat de nieuwe collectie ook drie Grand Voyages. Deze uitgebreide routes variëren van 61 tot 101 nachten en combineren meerdere continenten in één grote reiservaring.


Het absolute hoogtepunt is de wereldcruise van 2029 aan boord van Seven Seas Mariner. Deze reis volgt een indrukwekkende route langs onder meer Zuid-Amerika en de Amazone, Antarctica, de Stille Oceaan, Australië, Zuidoost-Azië, India, Arabië en de Middellandse Zee. De wereldcruise start op 6 januari 2029 in Miami en eindigt 150 dagen later in Rome.


Regent, dat is ultraluxe met zéér veel inbegrepen

Regent Seven Seas Cruises staat bekend om haar ongeëvenaarde, all inclusive luxe. Onder meer excursies, gastronomie in specialiteitenrestaurants, dranken, wifi, fooien en heel wat extra services aan boord zijn standaard inbegrepen. De schepen zelf staan bekend onder de noemer van 'World's Most Luxurious Fleet' en bieden plaats aan ongeveer 500 tot 800 gasten.


Foto's: Seven Seas Grandeur